KONST / Litografier / Färglitografi 12969067
nr 1296 9067
Maria Hillfon
(f. 1945), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 305/310. Motivet: 60x44 cm
Maria Hillfon, svensk målare, grafiker och textilkonstnär född 1945.
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
måndag 9 december 2019
kl 18:44:36
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
400 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
Maria Hillfon
Läs mer om Maria Hillfon